Forum wielotematyczne LUKEDIRT Strona Główna
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj  Album  Download

Poprzedni temat :: Następny temat
Witam wszystkich serdecznie
Autor Wiadomość
LukeDiRT 
Administrator

Hobby: Większość z wymienionych
Miejsce zamieszkania: Gliwice
Wysłany: 2019-05-03, 16:24   

Magia napisał/a:
LukeDiRT napisał/a:
Już poprawiłem kategorię ze zdjęciami - teraz trzeba wejść do działu "nasze zdjęcia", żeby wszystkie kategorie były widoczne. ;-)

I już jest przejrzyście.. :) to samo zrobiłabym ze sportem i Astronomią. Poprosiłabym jeszcze o dodatkowy dział Poezja, Kulinaria no i może zaryzykujesz aktualności z kraju i ze swiata :)

Gotowe ;-)

Kategorię z astronomią też trochę ukryłem na głównej stronie. Co do kategorii o sporcie - wydaje mi się, że jest Ok.

Natomiast zgodnie z prośba stworzyłem kategorię o ogólnych rozmowach - edukacja, kulinaria, zdrowie itd.

Więcej :arrow: http://www.lukedirt.com.pl/viewtopic.php?t=433

Co do polityki i religii, to jednak wolałbym pominąć na moim forum takie tematy :-( Jeszcze się przez to skłócimy i tyle będzie - na co to komu. Na wielu forach najwięcej agresji i spamu jest właśnie w tematach polityczno-religijnych :roll:

Magia 
Poziom 7

Hobby: Sport
Wysłany: 2019-05-03, 16:38   

Pięknie dziękuję za nowe działy. :)

jack66 
Poziom najniższy

Hobby: Muzyka
Wysłany: 2019-05-17, 08:46   

Witaj :-P po długiej przerwie znów się spotykamy na forum :-)

Magia 
Poziom 7

Wysłany: 2019-05-27, 23:21   

Witaj jack66, :)

Ruby 
Poziom 2
Ruby

Hobby: Inne
Wysłany: 2019-06-20, 17:03   

Cześć Magio, masz bardzo przyciągający nick.
Napiszesz o sobie coś więcej? Interesujesz się magią, czy nick "z przypadku"?

Magia 
Poziom 7

Wysłany: 2019-06-21, 19:33   

Ruby napisał/a:
Cześć Magio, masz bardzo przyciągający nick.
Napiszesz o sobie coś więcej? Interesujesz się magią, czy nick "z przypadku"?

Witaj Ruby :) mój nick to berdzo odległa historia.. :-) kiedy rejestrowałam się na moje pierwsze forum miałam przed sobą książkę "Magia ogrodów". Mam sentyment do tego nicku, ale nie ma on nic wspólnego z typowa magią, a tym bardziej czarną. :)

Ruby 
Poziom 2
Ruby

Hobby: Inne
Wysłany: 2019-06-22, 18:15   

Ja tam nie dzielę magii na kolory. Magia to przede wszystkim my sami. :-)
A co w tej magii ogrodów było?

Magia 
Poziom 7

Wysłany: 2019-06-22, 21:02   

Ruby napisał/a:
A co w tej magii ogrodów było?

Książzka, a właściwie 2 segregatory, mają charakter poradnika ogrodniczego - jak wykonać aranżacje ogrodów, jak dobierać rośliny do warunków panujących w ogrodzie. Polecam wszystkim początkującym ogrodnikom. :)

Awin 
Poziom 7

Hobby: Meteorologia
Wysłany: 2019-06-26, 21:06   

Nie w tym miejscu napisałem, przepraszam.

LukeDiRT 
Administrator

Wysłany: 2019-06-27, 10:39   

Witaj na forum Awin :-)
Skąd się dowiedziałeś o forum :?: Bo widzę, że także się interesujesz meteorologią ;-)

Awin 
Poziom 7

Wysłany: 2019-06-27, 11:37   

Jestem czytelnikiem meteomodel i postanowiłem z kimś podyskutować na temat pogody i klimatu.

Magia 
Poziom 7

Wysłany: 2019-06-27, 23:31   

Witaj Awin :)

Awin 
Poziom 7

Wysłany: 2019-06-27, 23:57   

Witaj Magia

Magia 
Poziom 7

Wysłany: 2019-08-26, 18:26   

LukeDiRT napisał/a:
Witam Cię serdecznie :-) Dziękuję, że do nas dołączyłaś

Luki kilka dni temu, na innym forum doszło do kontrowersyjnej sytuacji . Padły tam różne zarzuty, ale nie dano mi szansy abym cokolwiek wyjaśniła. Chciałam Ci podziękować za Twój ludzki odruch, nie każdy potrafi przeciwstawić się despotycznemu, choremu z nienawiści adminowi. Napisałam na tamtym forum obszerne wyjaśnienie jak ten człowiek manipuluje ludzmi. Jednak nie przepuscił mojego posta. Taka sytuacja trwa od lat. Stworzył swoiste archiwum cudzych wypowiedzi i w razie konfliktu manipuluje nimi na wszystkie sposoby.

Cytat:
- Lukdirt
Dla mnie Blanka powinna uczestniczyć w dalszych dyskusjach.
Można ewentualnie dać słowne lub pisemne ostrzeżenie, ale z całkowitą banicją bym poczekał! :dziadek:
Wiesz, nie każdy Luzak musi być za Platformą oraz przy okazji nienawidzić PiS-u.
Ale co można wiedzieć więcej o zwykłym użytkowniku dyskusyjnego forum? :mysli:
Jeśli taka osoba nie umieszcza zbyt wielu danych, to raczej nic się nie dowiemy.
No chyba że Blankę znasz także z innych portali?

Jeśli pozwolisz to w tym miejscu, z szacunku dla Twojej osoby ustosunkuje sie do jego zarzutów. Zależy mi na tym aby człowiek, który stanął w mojej obronie poznał prawdę. Moje słowa moze powtwierdzić kilka osób w tym jeden uzytkownik, ktory pisze z nami.

W cywilizowanym świecie nawet skazany ma prawo głosu, ale tam admin nie daje takiej szansy tylko blokuje, a pózniej oczernia. Przebiegle tłumacząc wszystkim

Cytat:
Zamierzam na razie zablokować (chwilowo) jej możliwość hejtowania - zanim Luzacy nie podejmą decyzji w tej kwestii - czyli w ciągu 3 dni! :dziadek:

A gdzie są dowody mojego hajtu…? Można prześledzić wszystkie wypowiedzi Blanki. Nie ma bo to wyłącznie wytwór jego złośliwej wyobrazni.
Ale zacznę od początku. Pojawiłam się tu jako Blanka nie dlatego aby kogoś oszukać tylko po to aby pokazać wszystkim jak wygląda tu mechanizm usuwania użytkownika i pozorna „sprawiedliwość” Brata.
Tak jak napisałam każdy może przeczytać wszystkie posty -Blanki. NIKOGO nie obrażałam, nikogo nie lekceważyłam, nie złamałam regulaminu forum. Problem zaczął się wtedy kiedy zaczęłam się wypowiadać w tematach politycznych.
Przyjaciel ostrzegł mnie, że już się na mnie szykują i tylko czekają na mój błąd. Ale nie dałam im powodu bo doskonale wiem kto za tym stoi.
Brat zarzucił mi hajt w temacie o trollach PiS-u , kiedy wspomniałam, że Kopacz również wynajmowała płatnych trolli. Brat dostał niekontrolowanej białej gorączki. Nawet właściciel forum Jupi stopował jego zapędy do zbanowania mnie za „nieprzestrzeganie regulaminu”.
Admin najpierw zarzucił mi kłamstwo, a kiedy Chmurka uświadomiła mu, ze to informacja sprzed lat, uznał to nie za kontrargument, tylko hajt.
Brat nie wiedział jak się mnie pozbyć wiec wymyślił kolejną intrygę. Tym razem założył temat i zażyczył sobie glosowania. Temat nie wzbudził zainteresowania co wyraźnie go zirytowało i na różne sposoby zachęcał ludzi do linczu. Nawet zaczął się modlić.

Cytat:
Mam zatem nadzieję że zagłosują (a może i wypowiedzą się) jeszcze Ci którzy dotąd nie wzięli w niej udziału. :modly:

Cytat:
PODNOSZĘ, bo wątek wyraźnie nie wzbudził zainteresowania, a będzie aktualny jeszcze tylko 2 dni... :bezradny:

Cytat:
PODNOSZĘ WĄTEK (ostatni raz) - bo z zakończeniem dzisiejszego wieczoru ankieta się zamknie i tak jak obiecałem

Nie jestem ekonomistką, ale po przeliczeniu glosów wychodzi mi, że i glosowanie odbyło się jak za rządów PO. )
Nie banować : Blanka, ( tak zdążyłam zagłosować) Jupi, Bilbo, Zerocin, Lukdirt, Tomasz
Banować : Figlarka, Bona , Irena, Olka, zapewne i Chmurka, Brat stwierdził ze głosowac nie będzie.

Cytat:
Sam jako założyciel ankiety i wątka - nie zamarzam głosować na zasadzie iż "nikt nie powinien być sędzią we własnej sprawie" -

A więc 6 do 5. No mogły jeszcze zagłosować dodatkowe konta. :mysli:

Cytat:
Wiem o tej osobie więcej niż sobie wyobraża, ale spraw osobistych nie ujawnię, a tylko część tych związanych ze mną:
„Magia” (pod tym nickiem) – miała przed laty (nazwijmy to „okoliczność”) z Adminem nieistniejącego już, ale znanego niektórym, bardzo dużego wówczas Forum „LAGATA” –.
Tenże Admin - Piotr o nicku „Prince” alias „Fryzjer”, łagodnie mówiąc - spuścił pannę „po brzytwie” – przez co zapewne POPRZYSIĘGŁA
MU ZEMSTĘ
ścigając go gdzie się dało i hejtując z taką agresją, jakiej nigdy nie spotkałem w Internecie

Wiesz tylko tyle na ile pozwoliłam abyś wiedział, więc nie epatuj koślawym sukcesem. :mysli: „Okolicznośc”- normalni ludzie to maja w realu, a forumowy kmiot może sobie spuścić wyłącznie wodę w WC. Faktem jest , ze byłam wkurzona bo zniszczone zostało forum na którym pisałam 6 lat. Miałam tam ogromny wkład i wszystko poszło na marne za przyczyną sfrustrowanego faceta i jego znajomych. Jak opadły złe emocje to dwie z nich przeprosiły mnie za wszystko i przyznały, ze atak na mnie był ustawiony. A więc znowu sam robisz bajzel.

Cytat:
HEJTERTKĄ i TROLLEM znanym na bardzo wielu forach na których ZAWSZE ROBIŁA GNÓJ i z których zawsze była wyrzucana

I to jest styl wypowiedzi admina na forum o „wysokim poziomie”. Dodam tylko, że gnój był tylko tam gdzie ty się pojawiałeś. Obecnie pisze na dwóch forach z sympatycznymi ludzmi , ale tam każdy ma prawo do swojego zdania i nikt nikogo nie wyrzuca tylko dlatego, że popiera inną partię polityczną niż nader nerwowy admin.

Cytat:
To On uświadomił mi z kim mam od czynienia i podał szereg informacji na jej temat, włącznie z wizerunkiem (których jednak tutaj nie ujawnię!) :stop:

Nie ujawnisz ponieważ NIGDY nie pokazywałam SWOICH fotek obcym. Doskonale wiedziałam do czego są zdolni ludzie ze skomplikowaną osobowością. Kilka razy, na różne sposoby chcieli wyrwać moje fotki, ale sami nie wiedza co mają, a więc kolejne kłamstwo z twojej strony spadło z hukiem. 
Cytat:
Przypadek zrządził że zarówno Prince jak ja - byliśmy z Warszawy i mieliśmy (co stwierdzili inni) – bardzo podobny styl pisania. :bezradny:

W przypadki to ja nie wierzę - niestety.
Jeszcze kilka przypadłości macie wspólnych, nieopanowaną nerwowość, brak akceptacji dla odmiennych poglądów, nagłą niekontrolowaną zmianę nastroju - charakterystyczną dla choroby dwubiegunowej. On się do niej przyznał, a Ty ?
Jeśli chodzi o problemy z niejaką Lilianą, Piotrem i wieloma innymi to nie mnie oceniać, bo nie znam spraw. Ale sądząc po tym jak potraktowałeś mnie jako Blankę to mam wrażenie, ze i konflikty z nimi spreparowałeś bo w tym jesteś mistrzem.
Ciesz teraz swoim pozornym zwycięstwem. Omamiaj ludzi swoją „błyskotliwością” i tradycyjnie wykańczaj wszystko co PiS owskie bo to jest cel twojego życia. :szok:
Pozdrawiam wszystkich przyjaciół, wszystkich którzy chcieli dać mi szansę powrotu na forum. Nie zamierzam się wybielać, bo był czas kiedy mnie wkurzyli niszcząc 6 lat mojej pracy, ale nie można całe życie obciążać człowieka za swoje wyimaginowane wojenki. Tym bardziej ze jedna z kobiet stwierdziła ze prowokując mnie , dobrze się bawili.
Proszę nie wierzcie bezkrytycznie w to co on wypisuje bo nader często informacje są mocno naciągane. Nawet nie dał mi szansy cywilizowanej odpowiedzi na spreparowane zarzuty. Pierze z rozerwanej poduszki łatwo rozrzucić, ale gorzej te pióra pozbierać.
Ja zawsze bronię się sama, a na ile znam Brata zaraz tu ściągnie zaprzyjażnioną ekipę do zmasowego ataku. Tak jak na głosowanie w temacie bo zainteresowania nim nie było. Choć raz bądż facetem i sam podejmij dyskusję bez odwoływania się do tłumów.

Nie doczekałam się ujawnienia tego tekstu ani odpowiedzi tego bawidamka.

LukeDiRT 
Administrator

Wysłany: 2019-08-26, 19:04   

Tak to już jest gdy na forach dyskusyjnych pozwala się na rozmowy o tematyce polityczno - religijnej. Gdy udział w dyskusji bierze jedna strona, wtedy jest Ok. Ale gdy znajdą się dwie grupy (przeciwnicy i zwolennicy danej partii), dochodzi wtedy do kłótni i niepotrzebnych obelg. A to co się dzieje na portalach ogólnopolskich, takich jak Onet i Interia, woła o pomstę do nieba.

Dlatego dobrze zrobiłem, że na moim forum od samego początku nie stworzyłem żadnej kategorii związanej z polityką czy religią. Forum wielotematyczne "LUKEDIRT" niech będzie miejscem spokojnym, gdzie można rozmawiać na różne "nieszkodliwe" tematy.

Ja nie chcę się z nikim kłócić, dlatego mi zależy na tym, żeby zarówno z Tobą, jak i z administratorem innego forum utrzymywać dobre stosunki.

Odpowiedz do tematu