Forum wielotematyczne LUKEDIRT Strona Główna
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj  Album  Download

Poprzedni temat :: Następny temat
Wiedźmin 3
Autor Wiadomość
LukeDiRT 
Administrator
Łukasz

Hobby: Większość z wymienionych
Wysłany: 2018-08-08, 12:42   Wiedźmin 3

No to rozpoczynamy dyskusję o chyba najlepszej polskiej grze, czyli Wiedźmin III.

Dane z Wikipedii:

Cytat:
Wiedźmin 3: Dziki Gon (ang. The Witcher 3: Wild Hunt) – fabularna gra akcji stworzona i wydana przez polskie studio CD Projekt RED 19 maja 2015 na platformy Microsoft Windows, PlayStation 4 i Xbox One[15].

Gra jest kontynuacją wydanego w 2007 roku Wiedźmina oraz Wiedźmina 2: Zabójców królów, który miał swoją premierę w 2011 roku. Tak jak poprzednie części, opowiada ona historię tytułowego wiedźmina – Geralta z Rivii – i jest osadzona w świecie wiedźmina, którego twórcą jest Andrzej Sapkowski. Produkcja jest ostatnią częścią cyklu, którego głównym bohaterem jest tytułowy wiedźmin, razem z nią stanowiącego trylogię[16].

Pierwszy zwiastun produkcji został zaprezentowany na konferencji Microsoftu na targach E3 w czerwcu 2013 roku[17]. Ponadto Wiedźmin 3 zdobył tam kilkadziesiąt nagród oraz nominacji przyznanych przez czasopisma i portale z branży gier komputerowych[18][19].

Screeny pochodzące ze Steam'a:

Magentastic 
Poziom najniższy

Hobby: Gry
Wysłany: 2018-08-20, 18:19   

Właśnie gram na PS4, pierwszy raz. Mam 11 poziom i jestem w Novigradzie. Bardzo mi się spodobały action RPG, a kiedyś w żadne do tej pory nie grałem. Przeszedłem niedawno też pierwszy razem jedynkę i dwójkę, a teraz trójka żeby po kolei było.

LukeDiRT 
Administrator
Łukasz

Wysłany: 2018-08-20, 18:24   

Ja posiadam jedynie trójkę. Kupiłem tę grę właściwie z ciekawości - okrzyknięto ja w końcu jedną z najlepszych gier (nie tylko polskich). Poza tym była przecena 50% na Steamie, więc żal byłoby nie skorzystać.

Jak na razie mam przegrane 5 godzin i jestem chyba na 3 poziomie. Do Novigradu mam jeszcze daleko.
Jedna z największych zalet tej gry to niewątpliwie otwarty świat oraz grafika. Jednak jestem zmuszony grać tylko na moim nowym laptopie, bo na moim ponad 8 letnim komputerze gra się "krztusi".

chrumcio 
Poziom najniższy

Hobby: Inne
Wysłany: 2018-09-04, 14:38   

Ja miałem te szczęście w nieszczęsciu ogrywać ten tył w dniu premiery, liczba błędów potrafiła doprowadzić do furii :D
Ale mimo to ukończyłem grę, drugi raz gdy ją ukończyłem to po licznych poprawkach, czyli jakiś rok po premierze :)

LukeDiRT 
Administrator
Łukasz

Wysłany: 2018-09-04, 14:52   

Za niedługo chyba sobie ponownie odpalę Wiedźmina. Poza tym, idzie jesień, wieczory są coraz dłuższe, więc klimat na granie będzie odpowiedni ;-)

Odpowiedz do tematu