Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Cookies    Dowiedz się więcej    Cyberbezpieczeństwo OK
Forum wielotematyczne LUKEDIRT Strona Główna
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Steam Deck

Czy chciał(a)byś mieć takie przenośne urządzenie do gier w domu (podobnie jak np. PSP)? ;-)
Tak
0%
 0%  [ 0 ]
Nie
100%
 100%  [ 2 ]
Nie wiem, nie mam zdania, jest mi to obojętne
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 2
Wszystkich Głosów: 2

Autor Wiadomość
Bartek617 
Poziom najwyższy
Fan aeroklubu KTW :)



Hobby: Większość z wymienionych
Pomógł: 22 razy
Wiek: 26
Dołączył: 02 Sty 2020
Posty: 15644
Miejsce zamieszkania: gmina Zielonki/Kraków
Wysłany: 18 Listopad 2023, 15:09   Steam Deck

To jest ciekawe, ale zakładając wpis o PSP byłem jeszcze święcie przekonany, że na rynku gier komputerowych trudno jest znaleźć urządzenie, które mogłoby je znacząco przebijać w osiągach. ;-) Jednak osoby, które mają konto na platformie Steam (ze znajomych z tego forum mam admina, tj. Łukasza i Alicję- czyli użytkowniczkę funkcyjka), pewnie natknęły się na wzmiankę, że w sprzedaży jest nowy model poręcznej konsoli do gier, Steam Deck w wersji OLED. ;-) Jej fenomen opiera się na tym, że może ona teoretycznie odtwarzać liczne pobrane z platformy Steam gry i aplikacje, z którym nawet nie tak złe komputery miałyby problem- ten sprzęt raczej powstał z myślą, by uruchamiać nawet bardziej wymagające (ze strony technicznej) produkcje. ;-) W dodatku konsola sprzedawana jest z dużą kartą pamięci, więc można by było całkiem dużo pozycji sobie na dysku pomieścić. ;-) Na czym polega także jej fenomen: gry ze sklepu z reguły są takie jakie pojawiają się na komputer, a nie takie uproszczone i gorszej klasy jak na tablet czy telefon- oprawa graficzna raczej należy do fenomenalnych. ;-) Ma wbudowany moduł Bluetooth (czego nie posiadały niestety na ogół produkty PS, Microsoft czy Nintendo- no ale na PSP można teoretycznie m. in. zamontować kamerę i robić zdjęcia, słuchać muzyki, oglądać filmy i seriale, słuchać radia, chodzić po różnych stronach internetowych itp. itd.) ;-) , rzecz jasna także połączenie z siecią WIFI. ;-) Jednak sam to trochę po sobie widzę, że wygodniej się mimo wszystko gra na większym monitorze (ale wiadomo, telewizora do tych celów też nie chcę za bardzo poświęcać) ;-) , z podpiętą klawiaturą (i/lub padem do konsoli), a ekran no wiadomo do zbyt dużych nie należy (między 7-8 cali)- więc np. do symulatorów pojazdów widzę taką średnią wygodę. ;-) Cena też moim zdaniem należy do wygórowanych- urządzenie np. z 1TB pamięci kosztowałoby ponad 3 tys. zł. :-( Czas działania na baterii czy pobierania plików zostawiam do indywidualnej oceny- mam świadomość, że z uwagi na duże zużycie energii i funkcjonalność często takie cacko trzeba ładować, natomiast procesy takie jak instalacja czy aktualizacja plików mogą także i na nim niekiedy dłużej trwać, a tu już wiadomo podstawowe pokłady cierpliwości mieć trzeba. ;-) ;-)

https://store.steampowered.com/steamdeck?tab=2
_________________
Jestem za ograniczeniem do minimum wilgotnego gorąca i wilgotnych upałów. :(

Jak napiszę gdziekolwiek głupoty, to bardzo Was przepraszam. :(

Głowa jest od tego, by włosy miały na czym rosnąć. ;)

Kochaj bliźniego swego, jak siebie samego. ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Akagahara style created by Naddar modified v0.8 by warna
Copyright © 2018-2024 Forum LUKEDIRT
Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 14