Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Cookies    Dowiedz się więcej    Cyberbezpieczeństwo OK
Forum wielotematyczne LUKEDIRT Strona Główna
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Crash Time (seria gier)
Autor Wiadomość
Bartek617 
Poziom najwyższy
Fan aeroklubu KTW :)



Hobby: Większość z wymienionych
Pomógł: 22 razy
Wiek: 26
Dołączył: 02 Sty 2020
Posty: 15621
Miejsce zamieszkania: gmina Zielonki/Kraków
Wysłany: 14 Marzec 2024, 19:36   Crash Time (seria gier)

Witam Was i najmocniej przepraszam, jeśli poruszam głupi i nieważny temat :-( , ale tak mi się jakoś zebrało na wenę, by przedstawić serię gier, w której wcielamy się w rolę policjantów. ;-) Ci policjanci wykonują również misje pod przykrywką dla różnych gangów i grup przestępczych, ale końcowe akcje w danej kampanii kończą się ich całkowitym rozbiciem. ;-) Sceneria bywa różna, zwykle obszar bywa miejski, chociaż w najnowszej grze (z 2012 r.) działa się na pogórzu. ;-) Produkcje rozrywkowe powstały na podstawie niemieckiego serialu Kobra-Oddział Specjalny (Alarm fuer Cobra 11- Die Autobahnpolizei). ;-) Poniżej jest forum poświęcone zwolennikom serialu ;-) : http://www.afc11.pl/forum/index.php ;-)

Nie wiedziałem do końca, do której kategorii mogę przypisać ten wątek, no bo z reguły powierzone zadania odbywają się za sprawą samochodu i niektóre misje nawet są klasycznymi wyścigami, ale dużą część kampanii też stanowią wyzwania wymagające sprytu i zręczności, niekoniecznie związanych z tym, by "jechać cały czas na gazie", ale by unieszkodliwić przestępców, zatrzymać, łapać dowody zbrodni. ;-) Zdarzają się jednak również sytuacje, w których nasze role się odwracają: to ci sami policjanci muszą uciekać swoim kolegom po fachu, wówczas też oni sami muszą pozbywać się podejrzanych narzędzi, w taki sposób by ich funkcjonariusze nie przechwycili. ;-)

Ja osobiście jestem w posiadaniu poniższych części i mam na ich temat dobre zdanie. ;-) Przede wszystkim plusem jest to, że nie są oczekiwane cuda, jeśli chodzi o wymagania sprzętowe: na moim urządzeniu działają płynnie nawet na lepszych ustawieniach. ;-)

https://www.gry-online.pl...ng-wheels/z14f7
https://www.gry-online.pl...ay-nights/z2963
https://www.gry-online.pl...dercover/z831c1

W dodatku w ramach urozmaiceń mogę dodać czołówki, które na przestrzeni lat nie uległy znaczącym zmianom (zostały nieco skrócone). ;-) W pierwszej wersji zabrakło mi trochę tłumaczenia co do przeciwników: "złodzieje samochodów, zabójcy i szantażyści". ;-) :-(

Cytat:
Rejon działania: autostrada. Jazda z zabójczą prędkością. Służba 24 godziny na dobę. Chłopcy z oddziału Cobra 11. Ich celem jest zapewnienie nam bezpieczeństwa.
Ihr Revier ist die Autobahn. Ihr Tempo ist moerderisch. Ihre Gegner: Autoschieber, Moerder und Erpresser. Einsatz rund um die Uhr fuer die Maenner von Cobra 11. Unsere Sicherheit ist ihr Job.

Rejon działania: autostrada. Jazda z zabójczą prędkością. Przeciwnicy szybcy i niebezpieczni. Przestępczość bez granic. Ryzykowna służba dla chłopców z oddziału Cobra 11.
Ihr Revier ist die Autobahn. Ihr Einsatz heisst: volles Tempo. Ihre Gegner von heute: extrem schnell und gefaehrlich. Verbrechen ohne Limit. Jeder Einsatz volles Risiko fuer die Maenner von Cobra 11.

Rejon działania: autostrada. Przeciwnicy szybcy i niebezpieczni. Przestępczość bez granic. Ryzykowna służba dla chłopców z oddziału Cobra 11.
Ihr Revier ist die Autobahn. Ihre Gegner extrem schnell und gefaehrlich. Verbrechen ohne Limit. Jeder Einsatz volles Risiko fuer die Maenner von Cobra 11.

Rejon działania: autostrada. Przeciwnicy szybcy i niebezpieczni. Przestępczość bez granic. Maksymalne ryzyko dla chłopców z oddziału Cobra 11.
Ihr Revier ist die Autobahn. Ihre Gegner extrem schnell und gefaehrlich. Verbrechen ohne Limit. Volles Risiko fuer die Maenner von Cobra 11.
_________________
Jestem za ograniczeniem do minimum wilgotnego gorąca i wilgotnych upałów. :(

Jak napiszę gdziekolwiek głupoty, to bardzo Was przepraszam. :(

Głowa jest od tego, by włosy miały na czym rosnąć. ;)

Kochaj bliźniego swego, jak siebie samego. ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Akagahara style created by Naddar modified v0.8 by warna
Copyright © 2018-2024 Forum LUKEDIRT
Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wygenerowana w 0,34 sekundy. Zapytań do SQL: 11