Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Cookies    Dowiedz się więcej    Cyberbezpieczeństwo OK
Forum wielotematyczne LUKEDIRT Strona Główna
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Jaką wartość najbardziej cenicie w grach?

Jaką wartość w grach cenisz najbardziej?
Fabuła
50%
 50%  [ 1 ]
Klimat
50%
 50%  [ 1 ]
Oprawa Audio
0%
 0%  [ 0 ]
Długość gry
0%
 0%  [ 0 ]
Grafika
0%
 0%  [ 0 ]
Różnorodność
0%
 0%  [ 0 ]
Coś innego...
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 2
Wszystkich Głosów: 2

Autor Wiadomość
funkcyjka 
Poziom 7
midnight


Hobby: Większość z wymienionych
Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 17 Maj 2022
Posty: 887
Wysłany: 7 Październik 2022, 14:18   Jaką wartość najbardziej cenicie w grach?

Każdy ceni inną wartość, jeśli chodzi o gry... Jak to wygląda w Waszym przypadku? Na co zwracacie najbardziej uwagę jeśli chodzi o gry? Grafika? Klimat? Oprawa audio? Zostawiam ankietę do Waszej dyspozycji i śmiało wyraźcie swoją opinię.

Dla mnie to klimat i oprawa audio. Grafika to dla mnie już drugorzędna sprawa, jeśli gra wciąga klimatem i oprawą audio, grafika nie ma żadnego znaczenia. Zdecydowanie wolę wciągającą grę z dobrą oprawą muzyczną ale z gorszą grafiką, niż grę z nowoczesną grafiką do granic, ale z pustą i powtarzalną fabułą...
 
     
Bartek617 
Poziom najwyższy
Fan aeroklubu KTW :)



Hobby: Większość z wymienionych
Pomógł: 22 razy
Wiek: 26
Dołączył: 02 Sty 2020
Posty: 15628
Miejsce zamieszkania: gmina Zielonki/Kraków
Wysłany: 9 Październik 2022, 13:44   

Ciekawa fabuła jest bardzo ważna, ale chodzi oczywiście o gry akcji, zręcznościowe, strzelanki czy tzw. piaskownice/z otwartym światem (jak np. Grand Theft Auto, Red Dead Redemption, Bully, Saints Row, Mafia), w pozostałych gatunkach pozostaje raczej kwestią drugorzędną i suplementem. ;-)

Klimat pewnie jest związany z wrażeniami i atmosferą panującą w grze- tzn. czy coś trafia w nasze gusta i sprawia, że przenosimy się w czasie do tego świata, czy tak? ;-) Ma ta funkcja jakiś urok, ale nie uważam jej chyba za priorytet (wyjątek to GTA- czasem jak gram z kolegą, to miałem okazję się podzielić z nim opinią, że nawet chciałbym w takim świecie mieszkać). ;-)

Oprawa audio czy muzyka w grze jest miłym dodatkiem, ale moim zdaniem nie wpływa tak bardzo na atrakcyjność gry- np. w GTA muzyki sobie posłucham tylko, jak będę wewnątrz pojazdu, a i też nie zawsze, bo radio można zawsze wyłączyć. ;-) W symulatorach ciężarówek (jak American Truck Simulator i Euro Truck Simulator 2) gra sama w sobie nie oferuje domyślnie możliwości słuchania radia (nie ma do dyspozycji takiego repertuaru stacji radiowych), jednak poprzez załączenie strumienia z internetu można sobie słuchać w różnych językach, trzeba jednak coś przy folderze plików pogrzebać- mi się ponad 3 l. temu jakoś udało to zrobić, po obejrzeniu paru filmików instruktażowych. ;-)

Długość gry ponownie ma raczej większy sens w produkcjach fabularnych, chociaż np. symulatory autobusów komunikacji miejskiej i pozamiejskiej (które mnie najbardziej pasjonują) posiadają na szczęście dość rozbudowaną ilość scenariuszy, co sprawia, że i takie "monotonne" gry łatwo się raczej nie nudzą (o ile się oczywiście lubi taki typ). ;-)

Grafika też jest dla mnie dosyć cenną wartością- oczywiście nie muszą to też być jakieś wyżyny, a wręcz szczyty możliwości (gorzej wówczas wygląda sytuacja z płynnością, a w końcu nasze komputery to pewnie w większości niezawodne maszyny, które spełniają podstawowe wymagania, jednak mające i tak pewne ograniczenia) :-( , ale mam szczególną słabość do pozycji z realistycznym formatem (tryb HD). ;-)

Różnorodność mnie tak nie korci, ale może to ma związek z ogólnie moją osobowością: że lubię mieć wszystko poukładane i z góry ustalone, a na zmiany nie jestem zbyt otwarty- elastyczność nigdy nie była moją mocną stroną. :-(

Podsumowując, dla mnie chyba najbardziej kluczowa jest fabuła, później grafika, a dalej oprawa dźwiękowa i inne. ;-)
_________________
Jestem za ograniczeniem do minimum wilgotnego gorąca i wilgotnych upałów. :(

Jak napiszę gdziekolwiek głupoty, to bardzo Was przepraszam. :(

Głowa jest od tego, by włosy miały na czym rosnąć. ;)

Kochaj bliźniego swego, jak siebie samego. ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Akagahara style created by Naddar modified v0.8 by warna
Copyright © 2018-2024 Forum LUKEDIRT
Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 12