Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Cookies    Dowiedz się więcej    Cyberbezpieczeństwo OK
Forum wielotematyczne LUKEDIRT Strona Główna
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Robert Lewandowski najlepszym polskim sportowcem 2020 roku
Autor Wiadomość
LukeDiRT 
Administrator
Łukasz



Hobby: Większość z wymienionych
Pomógł: 131 razy
Wiek: 33
Dołączył: 02 Sie 2018
Posty: 11766
Miejsce zamieszkania: Gliwice
Wysłany: 31 Marzec 2022, 15:52   

Atak idiotów na Lewandowskiego...



Nie wiem jak to skomentować. Odjęło mi mowę.
 
     
zgryźliwy tetryk 
Poziom najwyższy
pradziadek



Hobby: Inne
Pomógł: 295 razy
Wiek: 77
Dołączył: 16 Lut 2019
Posty: 15869
Miejsce zamieszkania: Polska wschodnia
Wysłany: 31 Marzec 2022, 18:48   

Faktem jest, że Lewandowski jako "najemnik" więcej zrobił dla niemieckiego futbolu niż dla polskiego. Tyle, że nie zmienił obywatelstwa, tak jak Podolski.
_________________
22 września 2024 roku o godz. 14:44 czasu polskiego Słońce przekroczyło punkt WAGI (równonoc jesienna). To początek astronomicznej jesieni która potrwa do 21 grudnia 2024 roku. Jesień kalendarzowa trwa zawsze od 23 września do 21 grudnia.
 
     
Bartek617 
Poziom najwyższy
Fan aeroklubu KTW :)



Hobby: Większość z wymienionych
Pomógł: 22 razy
Wiek: 26
Dołączył: 02 Sty 2020
Posty: 15666
Miejsce zamieszkania: gmina Zielonki/Kraków
Wysłany: 31 Marzec 2022, 18:49   

Hmm, czasem tak się zastanawiam, czy ta nasza litość i to nasze miłosierdzie wobec Ukraińców nie bierze się ze strachu, że jak im odmówimy, to "nie wytrzymają" dłużej z wizerunkiem poszkodowanych i nie spuszczą nam w końcu porządnego wpier... to znaczy łomotu jakąś ukrytą bronią- tak myślę, że godzimy się na różnorodne ustępstwa wobec nich przede wszystkim dla własnego bezpieczeństwa. :-( Bo owszem, pomocy udzielić im trzeba :-( , ale problem polega na tym, że zaczyna się nierówne traktowanie (na naszą, czyli polską niekorzyść): teraz to Ukrainiec prędzej będzie "werbowany" do pracy w sklepie spożywczym (typu Lidl, Biedronka) niż Polak, co jednak nie jest już w porządku. :-( Banki tak samo rozporządzają pieniędzmi uczciwych i ciężko pracujących obywateli-rodaków (np. moją Mamę), by przede wszystkim "wspierać" mniejszości, które mają pochodzenie zagraniczne, co też jest niesprawiedliwe, bo altruistą oraz dobrym człowiekiem nie powinno się nigdy być "wybiórczo" (albo się nim jest, albo nie- w tej kwestii nie może być mowy o stanach pośrednich) :-( ; w tej sytuacji wygląda to tak, że te instytucje są medialnymi hipokrytami i okazują "ludzką twarz" tylko dla osiągnięcia większego rozgłosu i dla ocalenia własnego , niezbyt korzystnego na co dzień wizerunku (przeciętni ludzie, którzy mają z nimi dłuższy kontakt, uważają ich raczej za bezwzględnych sukinsynów, którzy tylko coraz więcej pieniędzy chcą). :-( Jestem zdania, że przepisy i prawa obywatelskie powinny przysługiwać każdemu człowiekowi w bezwzględnie równym stopniu. :-( Z drugiej strony tłumaczę sobie, że szczególne/specjalne traktowanie czy ulgi wystosowane wobec określonej grupy nie dotyczą ludzi "normalnych", tylko mających jakieś dolegliwości na różnorodnym podłożu (nie tylko ekonomicznym). :-( Jak tak sytuacja nie wygląda, to już nie wiem, co mam na ten temat myśleć... :-(

No ale dobra: jak nasz rodak (znany i bardzo doświadczony piłkarz-napastnik) czuje, że jest w stanie pogodzić osobisty świat z losem cudzoziemców za sprawą znacznej ilości pieniędzy (bo prawda jest taka, że raczej tylko bogate indywidua mogą coś konkretniejszego w tej sprawie zrobić, w końcu z pustego i Salomon nie naleje) :-( , to takie działania warto uszanować. :-( Dlatego też nie rozumiem tej fali negatywnych komentarzy pod jego adresem: robi, co może, jedynie szkoda, że większe sukcesy osiąga rzeczywiście przy współpracy z rajchową drużyną (Bayern Monachium) niż z naszym reprezentacyjnym zespołem. :-(

Co do szczepień pewnie wyjdę na głupiego (ogólnie czym dłużej ten wpis tworzę, tym bardziej odnoszę takie wrażenie, że większe głupoty piszę) :-( , ale zdania nie zmieniłem :cry: : moim zdaniem wartość człowieka nie zależy od tego jakie ma osobiste poglądy na temat szczepionek: może być "za" (z przekonania i z troski o własne zdrowie), może być również "za" (ale bardziej z konieczności, dla świętego spokoju i dla przywilejów), a może być "przeciw"- jestem zdania, że większej różnicy ta okoliczność robić nie powinna, jeśli chodzi o relacje międzyludzkie. :-( Już bardziej takie kwestie ogólne mogłyby być kluczowe np. dotyczące wiary, ale też to nie powinno być czynnikiem decydującym, czy drugi człowiek może być moim kolegą czy nie: ja zdaję sobie sprawę, że sam czując się chrześcijaninem (choć obecnie naprawdę "zagubionym" i zaniedbującym swoją wiarę) :-( powinienem bezwarunkowo szanować ludzi innego wyznania (lub też żadnego), a także innej rasy itp. itd.... :-(
_________________
Jestem za ograniczeniem do minimum wilgotnego gorąca i wilgotnych upałów. :(

Jak napiszę gdziekolwiek głupoty, to bardzo Was przepraszam. :(

Głowa jest od tego, by włosy miały na czym rosnąć. ;)

Kochaj bliźniego swego, jak siebie samego. ;)
 
     
jorguś 
Poziom najwyższy
Antyfan muchowca


Hobby: Meteorologia
Pomógł: 176 razy
Wiek: 26
Dołączył: 10 Gru 2019
Posty: 7570
Miejsce zamieszkania: Katowice
Wysłany: 1 Kwiecień 2022, 16:53   

Ta opaska to faktycznie mi się też nie podobała, za dużo już tego płaszczenia się przed UPAińcami xd
_________________
2024 jest chory
 
     
zgryźliwy tetryk 
Poziom najwyższy
pradziadek



Hobby: Inne
Pomógł: 295 razy
Wiek: 77
Dołączył: 16 Lut 2019
Posty: 15869
Miejsce zamieszkania: Polska wschodnia
Wysłany: 1 Kwiecień 2022, 18:35   

jorguś napisał/a:
Ta opaska to faktycznie mi się też nie podobała, za dużo już tego płaszczenia się przed UPAińcami xd

W "punkcie recepcyjnym na warszawskim Torwarze niektórzy z nich zachowują się butnie i skandalicznie. Wiem od znajomej mojej córci (wczoraj była tam na "wolontariacie") że jeden z nich zażądał Coca-Coli. Podała mu "Pepsi" a on zrobił karczemną awanturę że "podróbek nie pija". Bezczelność :!: Większość z nich nie sprząta po sobie stolików, a wolontariuszy traktuje jak służących. To sią wreszcie musi skończyć. :!: W dodatku protestują, gdy próbuje ich się relokować do mniejszych miast i miasteczek. Na przykład przywożeni są wolontariusze z Ostrołęki, mimo, że tamtejszy punkt recepcyjny "świeci pustkami". Ale co Warszawa, to Warszawa. :lol: To nie "kremlowska propaganda", to świadectwa ludzi zatrudnionych na Torwarze jako wolontariusze.
_________________
22 września 2024 roku o godz. 14:44 czasu polskiego Słońce przekroczyło punkt WAGI (równonoc jesienna). To początek astronomicznej jesieni która potrwa do 21 grudnia 2024 roku. Jesień kalendarzowa trwa zawsze od 23 września do 21 grudnia.
 
     
FKP 
Poziom najwyższy
Fan wiosny i lata



Hobby: Większość z wymienionych
Pomógł: 224 razy
Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 24950
Miejsce zamieszkania: Okolice Płocka
Wysłany: 6 Grudzień 2022, 00:40   

Tym razem chyba Iga zostanie :mrgreen:
_________________
Aktualna pora roku: Pełnia jesieni :zygacz:

Ogień, który płonął już zgasł, a śmiech zamienia się w strach.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Akagahara style created by Naddar modified v0.8 by warna
Copyright © 2018-2024 Forum LUKEDIRT
Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 10