Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Cookies    Dowiedz się więcej    Cyberbezpieczeństwo OK
Forum wielotematyczne LUKEDIRT Strona Główna
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Play Station Portable- przenośna konsola do gier ;-)

Czy masz w domu konsolę PSP? ;-)
Tak, po dziś dzień mi służy
0%
 0%  [ 0 ]
Tak, ale już z niej nie korzystam
0%
 0%  [ 0 ]
Tak, ale niestety mi nie działa
0%
 0%  [ 0 ]
Nie, ale chciał(a)bym ją posiadać
0%
 0%  [ 0 ]
Nie, jak można było bez takiego skarbu żyć w przeszłości, tak i teraz można
0%
 0%  [ 0 ]
Nie, przez pewien czas mi towarzyszyła, ale np. została sprzedana
0%
 0%  [ 0 ]
Jeszcze coś innego
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 0

Autor Wiadomość
Bartek617 
Poziom najwyższy
Fan aeroklubu KTW :)



Hobby: Większość z wymienionych
Pomógł: 22 razy
Wiek: 26
Dołączył: 02 Sty 2020
Posty: 15644
Miejsce zamieszkania: gmina Zielonki/Kraków
Wysłany: 27 Październik 2023, 11:22   Play Station Portable- przenośna konsola do gier ;-)

Ostatnio ogarnęła mnie taka dziwna retromania i chęć powrotu do przenośnej konsoli PSP, a ponieważ egzemplarz który posiadam jest wadliwy (niektóre przyciski nie reagują prawidłowo, a także bateria uległa odkształceniu po ponad 10 latach) i uznałem, że naprawa będzie zbyt kosztownym rozwiązaniem (kto dzisiaj z ręką na sercu aktywnie korzysta z takich urządzeń: raczej obawiam się, że mało osób się znajdzie- popularność następcy, tj. PS Vity jeszcze krócej potrwała, a do konkurencji z serii Nintendo DS np. trudno jest mi się osobiście przekonać) ;-) :-( , to postanowiłem kupić sobie ten sam model, PSP 3004 Slim (rzecz jasna stan używany) na stronie Allegro za kilka stówek (wraz oczywiście z całym zestawem akcesoriów: bateria/akumulator, zasilacz/ładowarka sieciowa, instrukcja obsługi i jakaś pycia karta pamięci [typu 32 MB]- sprzedawca co prawda oferował także inne karty pamięci oraz gry, więc poprosiłem go jeszcze o "8 GB"- tak żeby dało się co nieco zapisać) ;-) - nie wiem czy się nie przejechałem, dzisiaj ma być dostawa do paczkomatu. ;-) :-( Sprzedawca mnie zapewniał, że lewizny nie udziela. ;-) Ale jak sobie pomyślę o tym, że by korzystać z tego urządzenia bez większych ograniczeń, trzeba mieć zainstalowaną kartę pamięci (a procedurę jej formatowania trzeba chyba zrobić z pomocą komputera- samo wsadzenie karty do otworu Memory Stick Pro Duo [oczywiście właściwą stroną] ;-) wydaje się mi za proste) ;-) i w dodatku różnie może być (czasami podobno system jej fizycznie nie wykrywa) :-( , to się trochę obawiam, że w moim wykonaniu coś schrzanię i czuję, że będę musiał poprosić jakiegoś serwisanta o pomoc (oczywiście niestety odpłatną, no ale takie już jest życie). :-( ;-) Co prawda trapią mnie też takie kwestie jak np. sprawny czytnik płyt UMD albo działające gniazdo zasilania (z tym też mogą być w zasadzie pewne przygody :-( - w razie wystąpienia kłopotów przysługuje mi co prawda roczna gwarancja) ;-) , ale najbardziej martwi mnie sama ręczna konfiguracja sprzętu. :-(

Dlaczego o tej sprawie pomyślałem? ;-) Chodziło o prawdziwe umilenie sobie czasu przede wszystkim późno w nocy, jak już wszyscy w okolicy śpią: wiadomo na bycie jeszcze większym aspołecznym człowiekiem (tzw. "nołlajfem") ;-) niż jestem obecnie nie mogę sobie za bardzo pozwolić- nie mogę zaniedbywać powierzonych mi zadań czy obowiązków. ;-) No a dzisiejszy telefon ma słabszą baterię i w zasadzie nawet teraz uważam, że no nie jest aż tak dobrym narzędziem do gier- wygodniejsze mimo wszystko jest naciskanie przycisków czy klawiszy niż jazda palcem po dotykowym ekranie, ewentualnie ruch urządzeniem rękami. ;-)

https://pl.wikipedia.org/wiki/PlayStation_Portable

Pamiętam, że kiedyś było zestawienie wszystkich 5 wersji PSP ze sobą (100x, 200x, 300x, GO, Street lub E100x), ale niestety w bieżącej wersji artykułu się go nie znajdzie. ;-) :-(
_________________
Jestem za ograniczeniem do minimum wilgotnego gorąca i wilgotnych upałów. :(

Jak napiszę gdziekolwiek głupoty, to bardzo Was przepraszam. :(

Głowa jest od tego, by włosy miały na czym rosnąć. ;)

Kochaj bliźniego swego, jak siebie samego. ;)
 
     
Bartek617 
Poziom najwyższy
Fan aeroklubu KTW :)



Hobby: Większość z wymienionych
Pomógł: 22 razy
Wiek: 26
Dołączył: 02 Sty 2020
Posty: 15644
Miejsce zamieszkania: gmina Zielonki/Kraków
Wysłany: 27 Październik 2023, 15:06   

Jestem bardzo miło zaskoczony, bo jak wypakowałem i uruchomiłem konsolę, to ona już miała wbudowaną kartę pamięci, więc nie trzeba się tą kwestią przejmować- ładowarka też działa. ;-) :jupi:
_________________
Jestem za ograniczeniem do minimum wilgotnego gorąca i wilgotnych upałów. :(

Jak napiszę gdziekolwiek głupoty, to bardzo Was przepraszam. :(

Głowa jest od tego, by włosy miały na czym rosnąć. ;)

Kochaj bliźniego swego, jak siebie samego. ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Akagahara style created by Naddar modified v0.8 by warna
Copyright © 2018-2024 Forum LUKEDIRT
Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wygenerowana w 0,36 sekundy. Zapytań do SQL: 12